Search
Bespaar op uw zakelijke huurcontract

Contactgegevens

RentReview werkt landelijk en hecht de grootste waarde aan optimale bereikbaarheid. Vandaar ons 088-nummer. U kunt ons uiteraard ook bereiken via skype of email. Ons centrale steunpunt bevindt zich in Amsterdam.

088 - 205 00 00

Barbara Strozzilaan 201
1083 HN
Amsterdam

My status

De winnaars van morgen rijden op de fiets!

Geplaatst op: woensdag 16 november 2011 om 07:00

RentReview is een keurig bedrijf. Wij hebben daarom gekozen voor een kantoor op stand: aan de Amsterdamse Zuidas. En we hebben ons omringd met huurders van stand. Achter ons staat het 35.000 m2 grote hoofdkantoor van Ernst & Young. Donkergrijze lease-auto’s rijden af en aan. Op declareerbare uren afgerichte junior accountants spoeden zich, zichtbaar gestresst en met grote aktentassen op piepkleine wieltjes, op weg naar hun corporate cliënten.

Onze andere buren zijn de welgestelde en strakgepakte corporate advocaten van Allen & Overy, een van ’s werelds chiqueste advocatenkantoren. Hun uurtarieven variëren van 300-700 Euro, of meer. Dat moet ook wel, want anders kunnen al die Audi’s, Porsches en BMW’s die daar ’s ochtends ondergronds verdwijnen niet worden betaald.

Zelf zitten wij in Spaces, een kantoorverzamelgebouw dat zich misschien het beste laat vergelijken met het Ruigoord van de Zuidas. Hier zit een bonte verzameling van kleine en grote bedrijven, sommige nieuw, anderen bestaand, aangevuld met een bont gezelschap van rondtrekkende ZZP-ers. Een vreemde mix van wel 60 ondernemingen, met een bijzonder resultaat: in Spaces zoemt het van de bedrijvigheid. Van ondernemerschap.

In Spaces wordt hard gewerkt. En er wordt genetwerkt. Gedeeld. Nieuwe ideeën komen tot stand. Vreemde samenwerkingen komen tot stand. Een accountant? Hebben we in huis. Een een reclamebureau? Ook. Om maar te zwijgen van de internetspecialisten. Onze buurvrouw is vastgoedjurist. Er worden brainstormsessies georganiseerd. Geborreld en gelachen. Is Spaces een hippie-oord? Welnee. Gewoon een inspirerende omgeving voor ondernemers anno 2011.

Wat ook erg opvalt is dat de parkeergarage van Spaces schrikbarend leeg is. Toch is ook dat logisch: De winnaars van morgen rijden namelijk gewoon op een fiets!

Terug naar Blog